CHCI KOUPIT Adamov IDEÁLNÍ LOKALITA PRO VAŠE VYSNĚNÉ BYDLENÍ VÍCE INFORMACÍ

Naše nabídka

O lokalitě

Obec Adamov leží 6 kilometrů severovýchodně od města České Budějovice, v těsné blízkosti obcí Rudolfov a Hůry. Dominantou obce je barokní sousoší Nejsvětější Trojice z roku 1770. Lokalita, na kterém bude výstavba realizována, se nazývá Královský Vrch. Jak už název napovídá, jde o lukrativní území, které nabídne jedno z nejkrásnějších výhledů na Budějovickou pánev a její přilehlé okolí.

O projektu

Jedno z nejkrásnějších míst v blízkém okolí Českých Budějovic. Projekt Adamov – Královský Vrch počítá s výstavbou rezidenčního bydlení s krásným výhledem na zmíněné krajské město. Pozemek, na kterém budeme realizovat námi navržené dvojdomy, se nachází na Královském Vrchu, po kterém je projekt pojmenován. Svou polohou je Královský Vrch velmi žádanou lokalitou.

V první etapě zde budeme realizovat výstavbu dvojdomu v novém jedinečném designu, který je speciálně navržen pro tuto lokalitu. Výstavba prvního dvojdomu započala v roce 2021. Projekt počítá s výstavbou dalších dvojdomů, které budou stavěny po etapách.

Projekt myslí především na spokojený rodinný život. Rádi bychom vybudovali dětské hřiště v lesoparku v dané lokalitě.

Fotogalerie

Poloha Adamova

Adamov leží v těsné blízkosti Českých Budějovic, se kterými je obec spjata i městskou hromadnou dopravou. Obec leží na úbočí lišovského prahu, čímž je mimo dosah smogové zóny českobudějovické kotliny. Nabízí krásy okolní přírody, Naučnou stezku Cesta kolem hornického města, která začíná na Rudolfově, i rychlé napojení se na rychlostní silnici spojující Lišov s Českými Budějovicemi.

Obec Adamov nabízí velmi výhodnou polohu pro vybudování klidného rodinného bydlení. Pro možnost zástavby právě rodinnými domy, které by naplily podmínku spokojeného bydlení, byly v posledních 15 letech provedeny úpravy a k nim vybudovány rozhodující infrastruktury. Život v Adamově si zkrátka zamilujete.

Compare listings

Compare