Jan Kubeš – Aktuálně z realit

Realitní makléř Jan Kubeš v rozhovoru o aktuálních tématech ze světa realit. Honza se podílí na prodeji bytových jednotek našich developerských projektů. 

 

Jan Kubeš svými slovy:

Jsem Jihočech srdcem i duší. Narodil jsem se v Jindřichově Hradci, studoval v Táboře a nyní bydlím v Českých Budějovicích. Když jsem ve 20 letech zaplatil první podnájem, věděl jsem, že nemovitostem, především s investičním potenciálem, se budu věnovat celý život. Má životní filozofie vychází z lásky k fotbalu a sportu obecně.

Zakládám si na férovosti, úctě a respektu. Láska ke sportu vychází z počtu hodin strávených na trénincích a proměnění v pár okamžiků, při kterých si řeknu, že to za tu dřinu stojí. Stejné je to v realitách, mnoho nocí a víkendů vzdělávání stojí za pochvalu, poděkování a vnitřní dobrý pocit z dobře odvedené práce.

 

Jan Kubeš slovy zákazníků:

“Výborná spolupráce, vstřícné a pohotové jednání, výborná komunikace. Obchod proběhl rychle, bez problémů. Velmi mě potěšil kompletní servis, kdy za mě bylo vyřízena potřebná administrativa a já neztrácel čas papírováním a běháním po úřadech.”

“Pana Kubeše velmi doporučuji. Rozumí tomu, co dělá, má milé, rychlé a profesionální jednání a je vidět, že ho jeho práce baví.”

“Hledala jsem podnájem v JH a okolí. Pan Kubeš byl velmi vstřícný a obratem mi zaslal nabídky bytů. Podnájem jsme vyřešili k mé spokojenosti. Doporučuji!”

00:00 Představení

01:16 Inzeráty nebo makléř

01:40 Co zajistit před poptávkou

03:00 Aktuální cena nemovitostí

06:33 Nové nebo starší bydlení

08:32 Aktuální nabídka

11:05 Byt nebo dům

12:12 Dvojdomům a trojdům Vráto

13:15 Závěr – tipy

Compare listings

Compare