Aktuálně z Vyhlídky JH

Dnešní aktivita na Vyhlídka JH

Prováděli jsme tři kopané sondy a přesné měření umístění sítí pro doprojektování vnitřní infrastruktury.
Z důvodu změny záměru a stále aktuální koronakrizi jsme se rozhodli místo prodeje samotných pozemků stavět samostatné domy, které budou v prodeji v roce 2022. Již brzy se dozvíte více informací.

Kompletní plán realizace:

Něco málo o projektu:

S radostí chceme vyzdvihnout záměr, na kterém se podílíme s obcí Dolní Pěna, která v současné době plánuje vybudování cyklostezky a to přímo z okraje území Vyhlídky JH až do Jindřichova Hradce.

V horní části zastavěného území vznikne dětské hřiště s odpočinkovou zónou, které zpříjemní volné chvíle strávené v místě Vašeho bydliště.

Tuto část rezidence bude zdobit malá rozhlednička, která bude místní utvrzovat v krásném výhledu na Jindřichův Hradec a přilehlé okolí.

Dalším důležitým bodem je doprava. Vzhledem ke komunikaci, která vede kolem tohoto území, jsme kladli důraz na úpravu dopravy. Proto je v záměru celého projektu zahrnutý odbočovací pruh na toto území, ostrůvek pro přechod chodců na nově vzniklou cyklostezku a hlavně snížení rychlosti v tomto území na 50 km/hod. Je pro nás opravdu důležité, abychom zajistili bezpečnost Vašich blízkých a minimalizování hluku v této lokalitě!

Již od počátku roku 2019 se pro Vás věnujeme tomuto území, abychom zařídili nejlepší podmínky pro Vaše žití na Vyhlídce!

Více informací na www.vyhlidkajh.cz

 

Další příspěvek

OPEN DAY Liviving Development

Compare listings

Compare